آموزشگاه ایجوش با برند ثبت شده در مرکز مالکیت معنوی با نام "مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران" در زمینه آموزش و برگزاری دوره های آموزشی بازرسی جوش و تست های غیرمخرب و همچنین سایر دوره های فنی و مهندسی فعالیت دارد.

 

کلیه دوره های آموزشی در این آموزشگاه به صورت: کلاس های عمومی حضوری، کلاس های اختصاصی و خصوصی، دوره های آموزشی غیر حضوری (آموزش از طریق فیلم و بسته آموزشی)، دوره های آموزشی مجازی (آموزش از طریق جزوه) ارایه می گردد.

 

آموزشگاه ایجوش تا سال 1397 بیش از ده هزار دانش آموخته فعال در شرکت های معتبر داخلی و خارجی داشته است که این جز بزرگترین افتخارات آموزشگاه می باشد و هیچ مرکز آموزش تخصصی تاکنون به این میزان دانش آموخته نداشته است که این موضوع خود نشان دهنده گستردگی و کیفیت خدمات آموزشی مرکزمی باشد.

 

با اینکه مجوز اصلی آموزشگاه از وزارت کار بوده و با مدیریت و صاحب امتیازی مهندس محمد ادب آوازه است اما در طول سالیان گذشته آموزشگاه فعالیت خود را گسترش داده است و از سایر مراجع معتبر نیز مجوزاتی دریافت نموده است.

مجوزاتی مانند: نشر کتاب تخصصی از وزارت فرهنگ و ارشاد، نشر دیجیتال و موسسه دیجیتال از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، مرکز رشد آموزش از دانشگاه جامع علمی کاربردی، نماد اعتماد از وزارت صنایع و معادل، نماد تایید صلاحیت فعالیت از ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... دریافت نموده است. جهت اطلاعات بیشتر به مجوزهای آموزشی مراجعه فرمایید.

 

از آنجایی که هدف سازمانی این آموزشگاه در اختیار قراردادن شرایط آموزشی دوره های تخصصی (مخصوصا دوره های بازرسی جوش) برای اقشار مختلف جامع با سطح دسترسی مختلف و سطح مالی متفاوت با شرایط مختلف می باشد.

لذا این آموزشگاه با ایجاد سیستم های آموزشی مختلف از آموزش تخصصی خصوصی دوره ها (که دارای بالاترین کیفیت آموزشی با ضمانت یادگیری صد درصدی هستند) گرفته تا آموزش مجازی (که دارای کمترین هزینه آموزشی برای مخاطبین خواهد بود) سعی نموده تا حد زیادی به این هدف دست یابد.

 

در حالیکه تا چند سال قبل این دوره ها فقط به صورت کلاس عمومی آموزش حضوری برگزار می گردید و تعداد بسیار زیادی شرایط حضور در این دوره ها را پیدا نمی کردند.

اما این مرکز با ابداع کلاس های آموزشی خصوصی برای مخاطبینی که وقت شرکت در دوره ها را نداشته و یا کلاس های آموزشی غیرحضوری و مجازی (با هزینه بسیار کمتر برای اشخاصی که توانایی مالی شرکت در دوره ها را نداشته) سطح آموزش دوره های بازرسی جوش و تست های غیر مخرب را بسیار گسترده تر نموده است.

با نگاهی به صنعت بازرسی جوش افزایش توانمندی متخصصان این حوزه کاملا مشخص می باشد.

 

تولید و گسترش مباحث آموزشی فنی در این مرکز آموزشی در بالاترین سطح ممکن در حال انجام است به طوری که با راه اندازی کانال های مختلف بسیاری از این مباحث آموزشی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است.

 

از اینکه با معرفی آموزشگاه ایجوش به همکاران و دوستان خود ما را در رسیدن به این اهداف آموزشی یاری می کنید بسیار سپاسگذاریم.